Zatrudnimy projektanta specjalizującego się w architekturze okrętu.

published: 23.09.2022

StoGda Ship Design & Engineering sp. z o.o., biuro projektowe z 25 letnim doświadczeniem, poszukuje Projektanta specjalizującego się w architekturze okrętu.

Od kandydata oczekujemy kilkuletniego doświadczenia w wykonywaniu planów architektonicznych takich jak plany generalne, izolacji, p-poż, ewakuacji, widoczności i inne, dla jednostek pływających, morskich obiektów specjalnych w tym obiektów offshore, na etapie projektu klasyfikacyjnego oraz roboczego.

Oczekujemy ogólnej znajomości przepisów SOLAS/Administracji/Towarzystw Klasyfikacyjnych i innych standardów stosowanych w architekturze okrętu oraz umiejętności w ich stosowaniu.

Atutem kandydata będzie doświadczenie we współpracy z Towarzystwami Klasyfikacyjnymi oraz ze stocznią podczas budowy jednostek w zakresie architektury okrętu, wyposażenia wnętrz oraz umiejętność stosowania okrętowych standardów architektonicznych.

Oczekujemy znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, która będzie wykorzystywana do współpracy z Towarzystwem Klasyfikacyjnym, Armatorem i Stocznią.

Mile widziana jest umiejętność pracy koncepcyjnej przy projektowaniu różnego rodzaju jednostek pływających oraz  umiejętność wykonywania prostych wizualizacji (2D oraz 3D).

StoGda oferuje pracę w doświadczonym zespole, co umożliwia dalszy, zawodowy, rozwój kandydata, jak również pracę przy realizacji ambitnych i ciekawych projektów.

Oferujemy: umowę o pracę, indywidualne podejście do kandydata, opiekę medyczną, wspieranie rekreacji, lekcje języka angielskiego oraz bezpłatny parking przy siedzibie biura.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres [email protected].

Obowiązek informacyjny