ZATRUDNIMY PROJEKTANTÓW !

published: 12.09.2022

StoGda Ship Design & Engineering sp. z o.o., biuro projektowe z 25 letnim doświadczeniem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant/ Inżynier projektowania konstrukcji urządzeń i mechanizmów mających zastosowanie na statkach, obiektach offshore jak i na obiektach pływających specjalnego przeznaczenia.

 

Mile widziane jest, aby kandydat miał kilkuletnie doświadczenie w pracy w zespole projektowym zajmującym się, między innymi, wyposażeniem pokładowym.

Wymagamy podstawowej znajomości oprogramowania do edycji dokumentów CAD włącznie z modelowaniem 3D. Znajomość języka angielskiego jest dużym atutem.

StoGda oferuje pracę w doświadczonym zespole, co umożliwia dalszy, zawodowy rozwój kandydata, jak również pracę przy realizacji ambitnych i ciekawych projektów. Biuro zapewnia rozwój w programach do projektowania takich jak:  Foran System, Inventor, Aveva.

Oferujemy: umowę o pracę, indywidualne podejście do kandydata, opiekę medyczną, wspieranie rekreacji, lekcje języka angielskiego, możliwość ubezpieczenia zbiorowego oraz bezpłatny parking przy siedzibie biura.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres [email protected]